Protea AntiAging - Oficjalny dystrybutor marek Environ, Jane Iredale, Pulsar i Benergy w Polsce

Produkcja kosmeceutyków Environ została rozpoczęta w 1990 r. zaledwie od dwóch kremów, których receptura została opracowana stricte dla osób po operacjach plastycznych twarzy. Ideą była prosta, szybka i skuteczna regeneracja skóry oraz podtrzymanie efektów odmładzających. Wkrótce jednak zapotrzebowanie na produkty Environ® wzrosło do tego stopnia, że zaczęto produkować całe zestawy kosmeceutyków.

Nie bez powodu firma Environ została jako pierwsza określona mianem firmy kosmeceutycznej ponieważ produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych. Kosmeceutyki Environ są ściśle kontrolowane podczas produkcji w Laboratorium Tretin-Care w Kapsztadzie. Laboratorium posiada również dział prac naukowo – badawczych i postępu, a próbki ze stanowiska kontroli jakości wysyłane są regularnie do akredytowanego, międzynarodowego laboratorium w celu badania sterylności i składu chemicznego produktów.

Do produkcji kosmeceutyków Environ używa się tylko najwyższej jakości składników: stężonych witamin A, E i C, peptydów i szeroką gamę antyutleniaczy, o czym świadczą doskonałe i udowodnione rezultaty pacjentów na całym świecie oraz przyznanie certyfikatu przez niezależny Instytut Witamin w Lozannie. Dla uniknięcia reakcji alergicznych, zawierają jedynie śladowe ilości konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Nie blokują ujść gruczołów łojowych, są lekkie i łatwo penetrujące.

Wierzymy, że piękno, to znacznie więcej, niż tylko powierzchnia naszej skóry.

DAJE PEWNOŚĆ SIEBIE

POZWALA BYĆ SOBĄ WE WŁASNEJ SKÓRZE

Dbanie o właściwą pielęgnacje skóry jest równie istotne jak nasze zdrowie i sprawność fizyczna.

PIĘKNA SKÓRA TO INWESTYCJA NA CAŁE ŻYCIE

NASZ CEL: Ochrona i odbudowa tego z czym się urodziliśmy

OBIETNICA: Piękna skóra na całe życie

NIEZALEŻNIE OD: WIEKU, PŁCI, RASY i indywidualnych problemów skórnych

ENVIRON to przebadana naukowo filozofia pozwalającą na najlepszą na świecie pielęgnację i ochronę. (Witamina A, pielęgnacja krok po kroku, wiedza medyczna)

Więcej na ten temat uzyskacie Państwo pod adresem www.environ.co.za

Serum C-Quence 1, 2, 3 & 4 z linii kosmeceutyków luksusowych Ionzyme oraz kremy AVST 1, 2, 3, 4 & 5 otrzymały rekomendacje Instytutu „Swiss Vitamin Institute”. Konsumenci otrzymują zatem produkty najwyższej jakości, pakowane w ściśle kontrolowanych warunkach pozwalających na ochronę aktywnych witamin zagwarantowanych w składzie produktów. Kosmeceutyki Environ to pierwsze produkty do pielęgnacji skóry w Republice Południowej Afryki, które otrzymały certyfikacje SVI, a co za tym idzie po raz kolejny firma Environ zostaje umieszczona w czołówce branży kosmetycznej w dostarczaniu najbardziej zaawansowanych i skutecznych produktów do pielęgnacji skóry.

 

Kosmeceutyki Environ® są dostępne w wielu krajach, na wszystkich kontynentach, w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz praktykach lekarzy dermatologów i chirurgów plastyków. Na świecie nie istnieje ekwiwalentny produkt, którego skład i działanie byłoby zbliżone do kosmeceutyków Environ.Jest to najlepszy system ochrony skóry oraz najbardziej niestandardowe podejście do technik odmładzania i regeneracji. Jest to również kompleksowy system naprawczy skóry zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.

Firma Environ jest liderem odmładzania w warunkach domowych, ponieważ poza pielęgnacją gabinetową oferuje również zaawansowaną i profesjonalną pielęgnację domową w postaci urządzenia Roll-CIT kosmetycznego, działającego na zasadzie Mezoterapii domowej. Roll-CIT, to urządzenie służące do mikronakłuwania naskórka (jedynie jego warstwy rogowej). Według badań naukowych przeprowadzonych w Japonii wynika, że mikronakłucia warstwy rogowej naskórka zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry aż o 100.000 razy!

Dzięki zastosowaniu urządzenia Roll-CIT i mikronakłuciom skóry, składniki aktywne docierają do rozrodczych warstw naskórka powodując jednocześnie znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej.

Desmond Fernandes - doktor, kardiochirurg, chirurg plastyk. Założyciel firmy Environ (RPA). Od 1979 r. - szef Uniwersytetu w Cape Town (jednostka rozszczepu wargi i podniebienia). Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgów Plastyków (ISAPS) oraz Związku Chirurgów Plastyków w Południowej Afryce (APRSSA). Od 1990 roku prowadzi nieustanną praktykę i badania w kierunku techniki odbudowy od podłoża skóry właściwej przy wykorzystaniu najmniej inwazyjnych metod. Równolegle z praktyką chirurga plastyka, prowadzi intensywne badania kliniczne nad zwalczaniem oznak starzenia się skóry (photoaging).

Wyjątkowe podejście do redukcji oznak starzenia się skóry to główna idea firmy Environ. 20 lat doświadczeń i badań klinicznych na wolontariuszach pozwoliło mi zdobyć unikalną wiedzę na temat metod Anti-Aging. Prezentowane przeze mnie metody, wraz z wyselekcjonowanymi składnikami kremów Environ pozwolą Państwu uzyskać młodszy i zdrowszy wygląd skóry". dr Desmond Fernandes

 

WYRÓŻNIENIA ENVIRON
 1998 - Marie Claire PRIX D’Excellence dla C-Quence i Krem z serii Ionzyme Environ
 2002 - Marie Claire PRIX D’Excellence dla Roll CIT kosmetyczny Environ
 2002 - FHM Grooming dla RAD Environ
 2009 - Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla C-  Quence1,2,3 i 4 Environ
 2009 - Marie Claire PRIX D’Excellencedla serii kosmetyków kolorowych Environ
 2010 - Pharmaceutical & Cosmetic dla Serum Focus Frown Environ
 2011 - Image BeautyAwards 2011 dla Serum Focus Frown i Żel wokół oczu AVST Environ
 2012 - Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla serii Krem AVST 1-5 Environ
 2012 - Image BeautyAwards 2012 dla Tonik Nawilżający AVST Environ

Chcesz wiedzieć, gdzie w Twojej miejscowości znajdziesz produkty Environ i Jane Iredale?
Napisz do Nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.