Historia Protea Anti Aging

Protea rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 1998 r. Współwłaścicielem firmy Protea jest magister kosmetologii Akademii Medycznej w Łodzi - Wioleta Kłoniecka.

W latach 80-tych prowadziła własne studio kosmetyczne w Szczecinie, gdzie zdobywała pierwsze szlify kosmetyczki. W latach 90-tych, wraz z mężem, wyemigrowała do RPA. Życie na obczyźnie zaowocowało poznaniem wielu sław z branży kosmetycznej m.in. dr Desmonda Fernandesa (twórcy Environ) i otwarciem w Johannesburgu własnej kliniki kosmetycznej.

Protea jest wyłącznym dystrybutorem specjalistycznej aparatury oraz kosmeceutyków, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynku usług medycyny estetycznej i kosmetologii, a rezultaty ich zastosowania są poparte wieloletnimi badaniami klinicznymi przez naukowców, doktorów i kosmetologów.

Jesteśmy wyłącznym reprezentantem takich marek, jak:

ENVIRON - firma kosmeceutyczna, powstała w 1990 r. w Afryce Południowej, której założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes.

JANE IREDALE leczniczy makijaż mineralny - firma kosmetyczna, powstała w 1994 r. w Ameryce Północnej, której założycielem jest charakteryzatorka telewizyjna i teatralna - Jane Iredale.

ADVANCE NUTRITION PROGRAMME - seria suplementów premium wspomagających uzyskanie zdrowej skóry i wpływających na ogólną poprawę samopoczucia.

ELIM - pielęgnacja stóp i dłoni, innowacyjne produkty SPA, które wykorzystują naturalne mechanizmy fizjologii naskórka.

Protea jako główny dystrybutor ww. marek, współpracuje z 250 gabinetami kosmetycznymi, salonami odnowy, ośrodkami spa, hotelami czy klinikami chirurgi plastycznej oraz medycyny estetycznej w Polsce. Współpraca z naszą firmą to gwarancja skuteczności oraz sukcesów we wspólnym prowadzeniu polityki handlowej.