Nowości Environ Youth EssentiA

Odkryj nowe horyzonty młodości z Youth EssentiA®. Doświadcz spektakularnych rezultatów odmładzania poprzez dostarczanie skórze kombinacji wysoce efektywnych witamin, antyoksydantów oraz peptydów.Youth EssentiA®, przesuwa granice czasu. Teraz możesz wyglądać młodziej, bez względu na wiek. Odkryj nowe horyzonty młodości z nową linią Youth EssentiA® powstałą dzięki nauce, medycynie i kosmetyce. Ta prestiżowa linia oferuje spektakularne rezultaty odmładzania, poprzez dostarczanie skórze kombinacji wysoce efektywnych witamin, antyoksydantów oraz peptydów. Wszystkie te składniki zebrane razem, sprawią że Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się zdrowo.Youth EssentiA® to wyjątkowa seria premium, która pozwoli odkryć nowe horyzonty młodości. Poprawia ogólny wygląd skóry poprzez zmniejszenie widocznych oznak starzenia, wygładzenie oraz rozświetlenie, tworząc efekt zdrowo wyglądającej skóry.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że skóra, aby czuć się komfortowo, musi stopniowo przyzwyczajać się do wysokich stężeń witaminy A. Seria Youth EssentiA® w której znajdziemy między innymi produkt Vita-Peptide C-Quence Serum, bazuje na stworzonym przez firmę Environ systemie witaminowym STEP-UP SYSTEM™ pozwalającym stopniowo przyzwyczaić się do wysokich dawek witaminy A i innych składników, wpływających na utrzymanie pięknej i zdrowej skóry.

youth essentiaW serii Youth EssentiA® znajdziemy:

Hydra-Intense Cleansing Lotion, pozostawia skórę oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną,
Vita-Peptide Toner, poprawia ogólny wygląd skóry,
Vita-Peptide Eye Gel, redukuje wyraźne oznaki starzenia i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu,
Vita-Peptide C-Quence Serum (1-4), wspiera i utrzymuje promiennie młody wygląd,
Antioxidant Defence Crème, stworzony do stosowania w duecie razem z serum Vita-Peptide C-Quence Serum, pozwalają na osiągnięcie najlepszych możliwych efektów.

Uzupełnieniem serii Youth EssentiA® są trzy produkty z serii Ionzyme: Focus Frown Serum, Focus Hydrating Serum i Energising Masque.

W całej swojej 25-letniej historii, firma Environ  zawsze była znana ze swoich przełomowych badań w sektorze beauty. Firma zyskała międzynarodową renomę, dzięki pionierskiemu wykorzystaniu witaminy A w pielęgnacji skóry.  

Obecnie marka Environ posiada w swoim portfolio 140 produktów dostępnych w ponad 70 krajach.

Wraz z wprowadzeniem nowej linni Youth EssentiA® firma Environ udowadnia, iż po raz kolejny możliwe jest przesunięcie granic czasu.

WITAMINA A

„Skóra starzejąca się, jest bezpośrednim rezultatem niedoboru witaminy A spowodowanym ekspozycją na słońce. Uzupełniając niedobór witaminy A sprawisz, że Twoja skóra będzie bardziej rozświetlona.” Dr Desmond Fernandes

Wszystko co definiuje zdrową, piękna skórę jest bezpośrednim rezultatem stosowania witaminy A. Jest to jedyna znana molekuła, która pozwala zachować zdrowa skórę oraz dostarcza korzyści anti aging (przeciwstarzeniowych). Niedobór witaminy A może prowadzić do nieprawidłowości skóry takich jak nierównomierna pigmentacja, zniszczenia posłoneczne, starzenie się skóry, a nawet zmiany nowotworowe.A complex

Najczęściej występujące problemy w pielęgnacji skóry zarówno u mężczyzn jak i u kobiet to zniszczenia posłoneczne oraz długotrwałe, niebezpieczne skutki ekspozycji na słońce . Możemy na co dzień walczyć z niedoborami witaminy A wywołanymi przez słońce, uzupełniając ją zarówno w komórkach jak i w receptorach skóry.

Dr Desmond Fernandes wiedział, że witamina A przynosi wielkie korzyści dla naszego życia. Dlatego też stała się ona kamieniem węgielnym w jego podejściu do produktów pielęgnacyjnych Environ i podstawą do stworzenia pierwszego na świecie witaminowego systemu STEP-UP SYSTEM™.

Ilość witaminy A w skórze musi być uzupełniana każdego dnia, aby odwdzięczyć się zdrowym i sprężystym wyglądem.

Naukowo udowodnione korzyści ze stosowania witaminy A:

1. Stymuluje w skórze naturalny poziom nawilżenia i nadaje jej blask.
2. Wzmacnia zewnętrzną warstwę skóry, pozwalając zachować skórze jędrność.
3. Stymuluje produkcje naturalnych protein (białka), w celu uzyskania zdrowo wyglądającej skóry.
4. Wspiera system immunologiczny skóry i pomaga zapobiegać wypryskom.
5. Asystuje w redukcji potencjalnie rozwijającego się raka skóry.

Pięć właściwości witaminy A oraz unikalny systemem witaminowy STEP-UP SYSTEM™, pomoże Twojej skórze odrodzić się na nowo oraz cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem przez całe życie.

STEP-UP SYSTEM™

Rdzeń produktów do pielęgnacji skóry ENVIRON w segmencie Essential Care, bazujący na unikalnym systemie witaminowym STEP-UP SYSTEM™. System ten, został stworzony w celu zwiększenia poczucia komfortu skóry wraz ze zwiększającym się poziomem witaminy A i inny składników w preparatach nawilżających. Wszystko po to, aby skóra mogła się odrodzić, wyglądać zdrowo i pięknie przez całe życie.

Jak działa STEP-UP SYSTEM™

Nasza skóra potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do dodatkowej ilości aplikowanych witamin. W szczególności witaminy A, która jest niezwykle istotna dla utrzymania młodej, zdrowej i rozświetlonej skóry. Preparaty nawilżające Environ należące do segmentu Essential Care (niezbędnych produktów pielęgnacyjnych), zawierają serię produktów o wzrastającym stężeniu witaminy A oraz innych witamin i antyoksydantów.

vitamin step up1. Po wstępnym i zasadniczym oczyszczeniu skóry oraz jej stonizowaniu wybranymi produktami Environ, należy zastosować preparat nawilżający o najniższym poziomie witaminy A i innych aktywnych składników.

Zużyć 2 lub 3 opakowania produktu do czasu, aż skóra poczuje się całkowicie komfortowo i przyzwyczai się do najniższego poziomu w danej serii.

2. Należy przejść na kolejny, drugi stopień nawilżenia, stosując preparat nawilżający o wyższym stężeniu witaminy A i innych składników.

Ponownie zużyć 2 lub 3 opakowania produktu do czasu, aż skóra poczuje się komfortowo i będzie mogła przejść na kolejny poziom.

3. Należy kontynuować proces do czasu przejścia na ostatni poziom nawilżenia systemu STEP-UP SYSTEM™, charakteryzujący się najwyższym poziomem zawartości witaminy A i innych korzystnych dla skóry składników odżywczych.

W tej niezwykłej podróży zauważysz poprawę wyglądu skóry, która stopniowo wraz ze wzrostem stężeń oraz długością stosowania kuracji, będzie stawać się gładsza, młodsza i bardziej rozświetlona. Po uzyskaniu najwyższego poziomu, Twoja skóra powinna wyglądać i czuć się najlepiej jak to tylko możliwe. Utrzymaj efekt poprzez codzienne stosowanie produktów do pielęgnacji skóry Environ.

Pamiętaj, że jeśli zaprzestaniesz stosowania produktów witaminowych Environ, musisz ponownie rozpocząć kurację zaczynając od najniższych poziomów stężeń witamin. Rozpocznij od najniższych stężeń i powoli przesuwaj się na coraz wyższy poziom nawilżenia z systemem witaminowym STEP-UP SYSTEM™. Konsultuj swoje postępy ze specjalista ds. pielęgnacji skóry przechodząc z jednego poziomu na kolejny.