Nagroda 2022

ENVIRON OTRZYMAŁ NAGRODĘ LIFETIME ACHIEVEMENT AWARD IN SKINCARE I TYTUŁ TOP MEDICAL SKIN CARE PIĄTY ROK Z RZĘDU.

Od ponad 31 lat Environ Skin Care, wiodąca i rozpoznawalna na całym świecie marka kosmetyków anti aging, otrzymała ponad sto wysoko cenionych międzynarodowych wyróżnień za wyjątkowe produkty, a ta niezwykła passa trwa także w 2022 roku.

Marka Environ była nagradzana mianem „Top Medical Skincare” w konkursie Aesthetic Everything® Aesthetic and Cosmetic Medicine Awards od 2018 roku.

14 lutego 2022 roku Environ Skin Care po raz kolejny zdobył prestiżowy tytuł „Top Medical Skin Care”, czyniąc to piątym rokiem niezwykle zwycięskiej passy. Aesthetic Everything® Awards to konkurs mający siedzibę w USA, który w ciągu ostatnich 13 lat docenił najlepsze marki w wielu kategoriach.

Oprócz tytułu "Top Medical Skin Care", Environ otrzymał prestiżową nagrodę “Lifetime Achievement Award in Skin Care”. Vanessa Julia Florez, dyrektor generalna i założycielka Aesthetic Everything®, skomentowała:, “Ustaliliśmy,że marka Environ Skin Care otrzymała najwięcej głosów w kategorii pielęgnacji skóry ze wszystkich firm na przestrzeni kilku lat.

Dlatego w tym roku postanowiliśmy przyznać nagrody specjalne dla firm i osób, cieszących się największym zaufaniem głosujących w konkursie”. Dynamiczny duet brata i siostry podzielił się komentarzami w odpowiedzi na nagrody.

“Zespół Environ już po raz piąty dziękuje firmie Aesthetic Everything® za to prestiżowe wyróżnienie, za całokształt twórczości i nagrodę Top Medical Skin Care Award. To naprawdę zaszczyt być docenionym za rolę, jaką odgrywamy w utrzymywaniu pięknej skóry. Zawsze będziemy dążyć do realizacji naszej wizji, którą jest stworzenie świata, gdzie piękna skóra jest normą, a nie wyjątkiem. Tę nagrodę udało się zdobyć tylko dzięki pasji i lojalności “Rodziny” Environ na całym świecie”, Val Carstens (Environ GroupChairman).

“Environ od samego początku koncentrował się na kosmetycznych aspektach medycznej nauki o skórze. To niesamowite uznanie na całym świecie symbolizuje naszą wizję stworzenia „pięknej skóry na całe życie”. Environ będzie nadal wprowadzać innowacje i opracowywać najlepszew swojej klasie produkty, które mają realny wpływ na ludzkie życie, w dziedzinie naukowego piękna”, Dr Des Fernandes (Environ Founder & Scientific Director).

Aesthetic Everything® to największa sieć profesjonalistów z szeroko pojętej branży beauty naświecie z ponad 1 milionem subskrybentów. W tegorocznym konkursie oddano ponad 50 000 głosów, aby nagrodzić i wyróżnić osoby i firmy, które branża, jej pacjenci i klienci kochają najbardziej.

W 2021 roku, Aesthetic Everything® uznała Environ za Top Medical Skin Care of the Decade, co potwierdziło wyjątkowość marki w branży estetycznej i pielęgnacji skóry.