Environ z nagrodą

Environ z nagrodą “Top Medical Skin Care”

Firma Environ Skin Care, globalny producent kosmeceutyków na bazie witaminy A, została wyróżniona tytułem “Top Medical Skin Care 2018” w prestiżowym konkursie Aesthetic Everything® Awards.

Aesthetic Everything® & Cosmetic Medicine Awards to ogólnoświatowy konkurs prowadzony w Stanach Zjednoczonych, w którym jurorami są konsumenci. W tegorocznej edycji oddano łącznie ponad 30 000 głosów w okresie od września do października br., aby wyłonić najlepsze marki z branży beauty. Ogłoszenie prestiżowej nagrody dla Environ Skin Care odbyło się na słynnym Times Square w Nowym Jorku: "Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy nagrodę Aesthetic Everything® w kategorii Top Medical Skin Care. Jest ona wyrazem naszej misji, czyli przyszłościowej pielęgnacji skóry na całym świecie oraz potwierdzeniem skuteczności naszych produktów" - powiedział dr Des Fernandes, założyciel i dyrektor naukowy w Environ.

Firma Environ Skin Care z siedzibą w Kapsztadzie ma na swoim koncie ponad 100 innych nagród za wybitne produkty na całym świecie. Marka została również wyróżniona znakiem Swiss Vitamin Institute, organizacji weryfikującej skuteczność witaminy A w kremach
i produktach typu serum. Kosmeceutyki Environ są doceniane i polecane przez międzynarodowych terapeutów zajmujących się pielęgnacją skóry, dermatologów, redaktorów magazynów beauty, celebrytów czy super modelki.

O Aesthetic Everything®:

To największa sieć profesjonalistów zajmujących się branżą beauty na całym świecie. W tym roku po raz siódmy, zaprezentowała listę laureatów - zasłużonych firm, ciężko pracujących na swój sukces. O popularności Aesthetic Everything® świadczą dane: ponad 200 000 subskrybentów z branży beauty oraz ponad milion zaangażowanych osób w mediach społecznościowych.

O Environ Skin Care:

Marka zyskała międzynarodową renomę, dzięki pionierskiemu wykorzystaniu witaminy A
w pielęgnacji skóry oraz mikronakłuwaniu Roll-CIT® (mezoterapia domowa i profesjonalna). Jest pierwszą na świecie firmą oferującą witaminowy system krokowy STEP-UP SYSTEM™, służący aklimatyzacji naskórka do najwyższych stężeń składników aktywnych. Twórcą innowacyjnego konceptu Environ® jest światowej sławy dr Desmond Fernandes – lider mikronakłuwania i skutecznej pielęgnacji anti aging, potwierdzonej rezultatami.