Skin Omegas +

Z dodatkową zawartością witaminy A. Zawiera optymalny poziom EPA (omega 3) i GLA (omega 6).

OPIS: Z dodatkową zawartością witaminy A. SKIN OMEGAS + to idealne uzupełnienie systemu pielęgnacji skóry. Zawiera optymalny poziom EPA (omega 3) i GLA (omega 6) powstałego z oleju z wiesiołka. SKIN OMEGAS + dodatkowo został wzbogacony o witaminę A, składnik niezbędny do uzyskania zdrowej kondycji skóry. SKIN OMEGAS + zawiera składniki najwyższej jakości, klinicznie przebadane omega 3 z EPAX, wiodącego na świecie dostawcy słynącego z czystości, jakości i innowacyjności, posiadającego certyfikat Friend of the Sea.

DLA KOGO: Skóra sucha, wrażliwa, problematyczna, stany zapalne.

WŁAŚCIWOSCI:

  • Wzmacniają barierę ochronną skóry.
  • Zwiększają nawilżenie skóry i ją wygładzają.
  • Działają przeciwzapalnie.
  • Poprawiają odporność skóry.

SKŁAD: Olej z ryb, Kapsułka (żelatyna z ryby i glicerol), olej z wiesiołka, przeciwutleniacz: D alfa tokoferol, witamina a (sacharoza, guma arabska, skrobia kukurydziana retinylu, palmitynian, fosforan trójwapniowy, przeciwutleniacz: dl-alfa-tokoferol).

Nie zawiera: nabiału, drożdży, sztucznych barwników lub aromatów, składników zawierających gluten.

Stosowanie: 2 kapsułki dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Ostrzeżenia: Jeśli jesteś pod nadzorem lekarza, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Należy zachować ostrożność z lekami przeciwzakrzepowymi, takimi jak heparyna, warfaryna lub Coumadin. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25 ° C. Upewnić się, że po otwarciu torebka jest szczelnie zamknięty i przechowywana w chłodnym, suchym, wolnym od wilgoci środowisku mogącym wpłynąć na jakość produktu.
 
POJEMNOŚĆ: 60 kapsułek