RETINOL

Marka Environ – światowy lider stosowania wysokich stężeń retinolu
w gabinecie i w domu

Unikatowo

Specjalistyczna aparatura Ionzyme® DF II aż 40-krotnie zwiększa koncentrację aktywnego retinolu, zawartego w Serum AC, co pozwala maksymalnie przyspieszyć efekty intensywnej regeneracji. Seria 6-10 profesjonalnych 30-minutowych zabiegów i kontynuacja pielęgnacji domowej z użyciem retinolu detalicznego, to silnie wygładzona, napięta i odmłodzona skóra w krótkim czasie.

Innowacyjna formuła Serum AC z retinolem w gabinecie

Prezentowany w dwóch stężeniach, przyczynia się do wizualnej poprawy fotozniszczenia, redukcji zmarszczek  i  blizn potrądzikowych oraz napięcia owalu twarzy i szyi. Zawiera wysoką dawkę witaminy A w formie retinolu oraz witaminy C w formie fosforanu askorbylu sodu, które dzięki japońskiej technologii Environ natychmiast docierają do warstwy rozrodczej naskórka i uczestniczą w syntezie elastyny i kolagenu typu I,III i VII oraz nowych naczyń krwionośnych. Uzyskujemy efekt odmłodzenia, ujędrnienia i pogrubienia struktur skóry.

Intensywny Retinol  do kontynuacji w domu

Intensywny Retinol w trzech stopniach stężenia w połączeniu z siarą (colostrum bydlęce), witaminą C i kwasem mlekowym, czyni cuda, delikatnie oswajając skórę z wysokimi dawkami substancji czynnych. Aktywna  formuła przeciwzmarszczkowa wygładza, rozjaśnia i reguluje sebum. Redukuje rozstępy i zwiotczenia. Może być stosowana również latem  (wyłącznie na noc) na twarz i ciało. Retinol Environ stosowany miejscowo wraz z mikronakłuciami Roll-CIT® lub sonoforezą DF Mobile, błyskawicznie naprawia uszkodzenia skóry, takie jak blizny, przebarwienia i intensywnie napina.