Ponowne zwycięstwo

ENVIRON ponownie utytułowany  ТОР MEDICAL SKIN CARE LINE OF ТНЕ DECADE

Po zdobyciu nagrody Тор Medical Skincare Line w 2018, 2019 i 2020 roku, Environ osiągnął nowe szczyty w 2021 roku, zdobywając prestiżową nagrodę Decade Award w wysoko cenionej Aesthetic Everything ® Aesthetic and Cosmetic Medicine Awards w USA.

Aesthetic Everyt hing® to największa na świecie sieć specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, która ma ponad 1 milion subskrybentów. Ponad 40000 głosów zostało oddanych w corocznym, globalnym konkursie, w którym uznano doskonałość we wszystkich kategoriach. W 2021 roku firma Aesthetic Everything® stworzyła „The Decade Awards”, aby uhonorować i uhonorować wybitnych wykonawców w branży, którzy otrzymali najwięcej nagród w ciągu ostatnich 10 lat.

„Environ od samego początku skupiał się na kosmetycznych aspektach medycznych nauk o skórze i jesteśmy zaszczyceni, że osiągnęliśmy największy postęp dla osiągnięcia celu, jakim jest uzyskanie promiennej, pięknej skóry na całe życie”, Dyrektorzy naukowi i badawczo-rozwojowi Environ

 

„Dziękuję Aesthetics Everything za uhonorowanie Environ prestiżowym wyróżnieniem i nagrodami. Jako Przewodniczący Environ  pragnę wyrazić wdzięczność Pracownikom, Dystrybutorom, Specjalistom ds. Pielęgnacji Skóry i Klientom Environ za ich niezmienną lojalność i oddanie dla Environ. Dzięki oddanej pracy zespołowej ta nagroda stała się możliwa! ” - Val Carstens, prezes grupy Environ Skin Care

Inteligentne receptury składników Environ nadal przodują w branży dzięki rewolucyjnym innowacjom produktowym. Światowe uznanie symbolizuje wizję Environ tworzenia „pięknej skóry na całe życie”, ponieważ marka nieustannie wprowadza innowacje i opracowuje najlepsze w swojej klasie produkty w dziedzinie naukowego piękna.