Podwójne zwycięstwo Environu!

Podwójne zwycięstwo Environu!

Environ Skin Care, znana na całym marka dermokosmetyków do pielęgnacji skóry, zdobyła dwa nowe wyróżnienia branżowe wraz z początkiem 2020 roku. „Environ zawsze starał się, aby nagradzane produkty rzeczywiście tworzyły nieporównywalnie piękną skórę”, powiedział dr Des Fernandes, założyciel i dyrektor naukowy Environ Skin Care.

Wysoko ceniony konkurs #StraightTalkingBeauty Awards 2020 prowadzony przez magazyn woman&home uznał dwa produkty Environ za przełomowe i innowacyjne:

• Sebu-Clear Masque w kategorii "BEST SKIN SMOOTHER"

• Kosmetyczny Złoty Roll-CIT® w kategorii "BEST SALON GRADE SKINCARE TOOL"

Nagrody te mają pomóc czytelnikom w wyborze najlepszych produktów spośród tych dostępnych na rynku. W jury zasiadło 12 cenionych ekspertów z branży kosmetycznej m.in. lekarzy medycyny estetycznej.

The Best Skin Smoother: Sebu-Clear Masque

Wprowadzona na rynek w 2019 roku maska Sebu Clear Masque stanowi część innowacyjnej serii Focus Care™ Clarity+, 3-etapowego systemu, oferującego kompleksową pielęgnację skóry z trądzikiem i innymi niedoskonałościami. Ta rewolucyjna maska zawiera połączenie kwasów złuszczających, które redukują wypryski, pozostawiając gładką i czystą skórę.

„Stworzyłem serię Clarity+, aby uzyskać lepszą kontrolę nad wypryskami. Chciałem opracować prosty asortyment do walki z niedoskonałościami, który jest łatwy w użyciu i skuteczny. Korzystanie z maski Sebu-Clear Masque, jako części domowego systemu pielęgnacji, w połączeniu z profesjonalnymi zabiegami, jest najbardziej skuteczne w osiągnięciu pięknej skóry ”, powiedział dr Des Fernandes

The Best Salon Grade skincare Tool: Cosmetic Gold Roll-CIT®

Luksusowe urządzenie zaprojektowane w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów podczas trwania kuracji witaminowej dermokosmetykami Environ. Posiada 260 mikroigieł wykonanych z 14 karatowego złota, które nakłuwają wyłącznie warstwę rogową naskórka, aby poprawić nierównomierny odcień, zmniejszyć drobne zmarszczki i blizny oraz przywrócić napięcie skóry.

„Byłem pierwszym naukowcem na świecie, który wynalazł koncepcję mikronakłuwania ponad 20 lat temu. Dziś Kosmetyczny Złoty Roll-CIT® jest uważany za niesamowicie efektywne, wielokrotnie nagradzane urządzenie, dzięki któremu każdy może uzyskać zdrową, piękną skórę na całe życie”- dodał dr Des Fernandes