Warsztaty Airbrush

Chcesz zostać świadomym Mineral Makeup Artist i zdobyć nowe umiejętności z zakresu makijażu natryskowego? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nowatorskie warsztaty Airbrush w Protea Art Akademii Makijażu Mineralnego. Zadbaj o zdrowy, długotrwały i bezpieczny makijaż dla skóry swojej klientki - zapisz się już dziś!

Wyróżnij się na rynku nową usługą makijażową

Makijaż natryskowy Airbrush jest coraz częściej stosowany przez wizażystów na całym świecie, a gwiazdy Hollywood wręcz uwielbiają ten higieniczny i bezdotykowy sposób wykonywania makeup’u. Airbrush znajduje coraz więcej zwolenników również w Polsce, ponieważ jest idealną alternatywą dla makijażu tradycyjnego. Ale czy słyszałaś/eś o makijażu mineralnym Airbrush? W Protea Art Akademii Makijażu Mineralnego możesz skorzystać z pierwszych
w Polsce warsztatów Makeup Minerals tą metodą.

Największym atutem naszego makijażu mineralnego Airbrush jest fakt, iż nie jest on oparty na bazie sylikonowej, dzięki czemu nie zatyka skóry i posiada właściwości pielęgnacyjne. Dodatkowo jest ultrahigieniczny, ponieważ nie używamy wielorazowych gąbeczek i pędzli, nie narażając klientki na podrażnienia i nieprzyjemne tarcie. Mgiełkę podkładu uzyskujemy poprzez wymieszanie jedynej na rynku zdemineralizowanej wody nawilżającej (wyróżniającej się certyfikatem EcoCert) i pudru sypkiego (SPF 20) marki jane iredale.

Makijaż mineralny Airbrush daje naturalny, trójwymiarowy efekt. Dzięki mikroskopijnym kropelkom, przejścia pomiędzy kolorami i odcieniami kosmetyków są niemalże niewidoczne, a skóra jest idealnie gładka.

Poczuj magię minerałów na własnej skórze za pomocą Airbrush

Wszystkie eko kosmetyki amerykańskiej marki jane iredale, na których pracujemy w Akademii Protea Art, nie zawierają talku, sztucznych barwników, konserwantów, parabenów, nylonu czy substancji ropopochodnych. Na pewno nie raz już słyszałaś/eś o makijażu mineralnym stosowanym do codziennego użytku czy po zabiegach medycyny estetycznej, polecanym przez lekarzy dermatologów czy chirurgów plastycznych.

W Protea Art wychodzimy o krok dalej, pokazujemy, że makijaż mineralny nie musi być nudny i eko kosmetyki można nakładać za pomocą różnych technik: tradycyjnej czy Airbrush. Podczas zajęć pokażemy, że makijaż mineralny doskonale sprawdzi się na specjalne okazje, jako makijaż ślubny, wieczorowy czy telewizyjny. Już dziś zapisz się na Warsztaty Makeup Minerals metodą Airbrush, lub skorzystaj z warsztatów Makeup Evening, Makeup Wedding, Makeup Young lub Makeup Care. Podążaj za eko trendami i postaw na nową usługę
w swoim Makeup Room’ie czy gabinecie kosmetycznym. Zapraszam!

Joanna Kaniewska
Art Director jane iredale

 

Protea Art Akademia Makijażu Mineralnego im. Jane Iredale

tel. 722 212 113, www.proteaart.pl